فروش زرشک
جمعه , ۱۷ آبان۱۳۹۸
خانه / زرشک / قیمت زرشک صادراتی | خرید انواع چاشنی های افزودنی به غذا

قیمت زرشک صادراتی | خرید انواع چاشنی های افزودنی به غذا

در ایران میوه هایی وجود دارد و یا پرورش میدهند که مختص خود ایران است این بدین معناست که برخی میوه ها فقط داخل ایران میشود پرورش داد یا اگر در کشور دیگر پرورش داده شود به اندازه میوه های ایران طعم لذیذی ندارد.زرشک یک نوع از این میوه هاست که فقط در ایران کشت میشود و به کشور های دیگر صادر می‌شود. در خراسان جنوبی بیشترین مقدار کشت زرشک مشاهده می‌شود به طور تقریبی میتوان گفت که بیش ۹۵درصد زرشک در خراسان جنوبی کشت میشود. زرشک دارای خواص درمانی است که میتوان به خونساز بودن آن ، برطرف کردن علائم خستگی ، تقویت روحیه و حافظه در افراد ، کمک به ایجاد نشاط و شادابی ، مناسب بودن برای زیبایی پوست و مو و…  اشاره کرد. در مورد زرشک ها اسم های متعددی می شنویم. از جمله :

 • زرشک بی دانه
 • زرشک دانه دار یا هسته دار
 • زرشک پفکی
 • زرشک دانه اناری
 • زرشک سیاه
 • زرشک سیاه کوهی
 • زرشک کرمانشاهی
 • زرشک سیاه بی هسته
 • زرشک قرمز بی دانه
 • زرشک وحشی
 • زرشک هسته دار

که برخی در واقع زیر مجموعه بقیه هستند. برای مثال زرشک پفکی و زرشک دانه اناری زیر مجموعه زرسک بی دانه و زرشک قرمز می باشند. یا زرشک کوه، زرشک جنگلی و زرشک وحشی زیر مجموعه زرشک دانه دار می باشند. هرکدام از این زرشک ها قیمت مخصوص به خود را دارند. اگر در داخل اینترنت قیمت زرشک را بخواهید جستجو کنید برایتان نام زرشک با قیمت آن به شما نشان میدهد. به طور مثال قیمت زرشک پفکی اعلا ، قیمت زرشک پفکی درجه یک ، قیمت زرشک دانه اناری و غیوه. زرشک را میتوان هم در دسته میوه جات  وهم در دسته گیاهان دارویی قرار داد.

زرشک را میتوانید به صورت تازه و یا خشک خریداری کنید. البته بستگی دارد به نوع مصرفتون دارد به طور مثال اگر کسی بخواهد برای خونسازی از آن استفاده کند بهتر است آن را تازه خریداری کند و آب آن را بگیرد.

 

زرشک ها به دو صورت سنتی و صنعتی خشک میکنند.

زرشک پفکی چیست؟ زرشکی که به صورت سنتی در سایه خشک  شود را زرشک پفکی میگوند.

از میان گونه های مختلف زرشک، زرشک پفکی و دانه اناری مهمترین محصولاتی هستند که صادر میشوند. قیمت زرشک صادراتی باید مناسب باشد تا بتوان آنرا به کشور های دیگر صادر کرد.

کشور هایی زرشک از ایران خریداری میکنند عبارت اند از:

 • کشور های ناحیه خلیج فارس
 • کشور های اروپایی
 • کشور های آمریکایی
 • تعداد از کشور های اسیای شرق همچون مالزی

زرشکی که صادر میشود باید دارای خصوصیاتی باشد یعنی درشت باشد ، یکدست باشد ، زرشک دانه اناری مخلوط با آن را نداشته باشد ، قرمز خوش رنگ باشد و غیره.

قیمت زرشک صادراتی | خرید انواع چاشنی های افزودنی به غذا

قیمت زرشک صادراتی

قیمت زرشک صادراتیزرشک های صادراتی بر اساس زرشکی که صادر میشود قیمت های متفاوتی دارد به طور مثال قیمت زرشک پفکی اعلا با قیمت زرشک دانه اناری یکسان نیست. قیمت زرشک صادراتی در نیمه دوم سال مناسب تر است. زرشک مرغوب با بهترین قیمت را میتوان در بازار های ایران خردیداری کرد.

انواع مراکز فروش زرشک صادراتی در کشور

انواع مراکز فروش زرشک صادراتی در کشوراستان خراسان جنوبی چند نوع زرشک با توجه به ناحیه مد نظر به مردم ارائه میدهد به طور مثال زرشک بیرجند با زرشک قائنات متفاوت است. قیمت زرشک در شهری که تولید میشود ارزان تر از شهر های دیگر است. زرشک را از استان خراسان رضوی و جنوبی به دیگر کشورها صادر میکنند.

لیست عمده فروشان زرشک صادراتی

لیست عمده فروشان زرشک صادراتی زرشک باتوجه به نابسامانی وضع بازار ها با قیمت های متفاوت به فروش می‌رسد بنابراین زرشک رابهتر است از شهر تولید کننده خریداری کنید.برخی تاجران زرشک را از مشهد و‌ یا خراسان جنوبی با قیمت مناسب میخرند و آن را به کشور های دیگر و یا حتی به شهر های ایران صادر میکنند. شما میتوانید لیست تاجران را از اینترنت دریافت کنید و با آنها برای سفارش محصول تماس برقرار کنید.

خرید ارزانترین زرشک های با کیفیت بالا

خرید ارزانترین زرشک های با کیفیت بالازرشک های را با قیمت ارزان و مناسب فقط میتوان از مشهد و یا خراسان جنوبی تهیه کرد زیرا این زرشک ها بدون واسطه به فروش می‌رسد.

قیمت زرشک در بازار مشهد به صورت ثابت بوده تا نظارت کافی بر آن داشته باشند. قیمت زرشک در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ تغییر کرده و این میزان تغییر بابت مقدار محصولی است که بدست آمده است.

مراکز تهیه زرشک صادراتی در مشهد

مراکز تهیه زرشک صادراتی در مشهدبهترین مدل زرشک با کیفیت مشهد را باید از قائن و بیرجند خریداری کرد.با این وجود در مشهد عمده فروشانی وجود دارد که زرشک را با قیمت ارزان به مردم می‌فروشند. شما میتوانید لیست عمده فروشان و تاجران را از اینترنت دریافت کنید.

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

قیمت روز زرشک/ عرضه بهترین نوع محصول در بازار مشهد

زرشک درختچه ای تیغدار به طول 1 تا 5 متر است. چوب آن به رنگ قرمز، قهوه ای یا زرد و برگ های آن بیضی شکل با دندانه های اره ای و میوه اش قرمز رنگ بیضوی شکل و ترش مزه است. در انتهای بهار و ابتدای تابستان بوته زرشک شکوفه داده و در فصل پاییز غنچه های زرد رنگ آن رنگ گیلاسی به خود می  گیرند.زرشک را هم می توان جزو میوه های خشک و هم خشکبار به شمار آورد. این محصول خوراکی به شکل طبیعی بدست آمده و نیاز به آبیاری زیادی ندارد و در زمین های مخصوصی کشت می شود.کشور ایران بزرگترین تولید کننده زرشک در دنیاست که در این میان استان خراسان جنوبی با در اختیار داشتن 97درصد اراضی زیر کشت 95 درصد از زرشک دنیا را تولید می نماید و حضور کشور ما می تواند تا مقدار زیادی بر قیمت روز زرشک تاثیرگذار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام