قیمت خرید عمده زرشک 

قیمت  خرید عمده زرشک  – چهاردهم مرداد ماه ۱۴۰۲ – قیمت عمده زرشک 

2023 -barberry price – May 5

 انواع زرشک قیمت زرشک در – چهاردهم مرداد ماه ۱۴۰۲ (قیمت ها به تومان است)
قیمت زرشک پفکی صادراتی با دو سورت ۱۵۵ هزار تومان 
قیمت زرشک دانه اناری درجه یک صادراتی ۱۲۰ هزار تومان 
قیمت زرشک دانه اناری ۱۱۰ تا ۱۲۵ هزار تومان
قیمت زرشک سیاه خشک بی دانه ناموجود
قیمت زرشک سیاه خشک دانه دار ۱۱۰ تومان 
قیمت زرشک  درجه ۳ یا زرشک لواشکی ۱۹ هزار تومان
 قیمت زرشک پفکی درجه۲ ۱۱۰ هزار تومان
قیمت زرشک پفکی خوب و درجه یک  ۱۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومان

زرشک صادراتی

برای صادرات زرشک سه نوع زرشک پفکی، دانه اناری و زیر تالاری در مرکز توجه صادرکنندگان قرار دارد که در این میان زرشک پفکی گل سرسبد انواع زرشک اعلاست که فرآیندی طولانی در تولید آن نقش دارد. زرشک پفکی از بهترین نوع زرشک قرمز و درشت‌دانه شهرهای قائن و بیرجند به دست می آید. روند تولید زرشک پفکی دامنه وسیعی دارد و از چیدن و برداشت محصول تا عرضه آن به بازار را در بر می گیرد. در ابتدا شاخه های درختچه زرشک همراه با میوه توسط قیچی قطع می‌شوند و در ظروف فلزی و پلاستیکی قرار داده شده با دقت به محلی امن و مطمئن و مسقف فرستاده می شوند. چه در زمان چیدن شاخه ها و چه هنگام انتقال شاخه های حاوی زرشک به مکان‌های رطوبت‌زدایی، احتیاط و دقت زیادی مدنظر قرار می‌گیرد تا به این میوه های حساس ذره ای آسیب وارد نشود. در مرحله بعد زرشک را همراه با شاخه به صورت خوشه‌ای از سقف می آویزند و خوشه ها را در واقع در معرض هوای تازه قرار می دهند. مرحله بعد زمانی طولانی را شامل می شود که گاه به چند ماه می رسد. در این مدت شاخه‌ها بی تکان در مجاورت و رفت و آمد هوا قرار می گیرند تا به تدریج و به شکلی طبیعی خشک شوند. مسئله اساسی این است که نباید آفتاب به این میوه ها بتابد زیرا زیبایی ظاهری و حالت پفی دانه های زرشک در زرشک پفکی مزیت ممتاز و جداکننده ای است که برجستگی کیفی زرشک پفکی را تاکید می کند و در صورت تابش مستقیم آفتاب این حالت ممتاز از بین می رود. حالا که با روند طولانی تولید زرشک پفکی آشنا شدید مطمئناً حدس می زنید که قیمت این نوع زرشک باید نسبت به انواع دیگر زرشک یک سر و گردن بالاتر باشد. زحمت زیاد و زمان طولانی قاعدتاً دلیل موجه برای قیمت بالای زرشک پفکی است که همیشه مورد استقبال تجار و صادر کنندگان معتبر بوده است. مورد بعدی زرشک دانه اناری است که در اساس با زرشک پفکی فرقی ندارد و تنها تفاوت آنها نحوه خشک کردنشان می باشد. برای خشک کردن زرشک در مسیر تولید زرشک دانه اناری، میوه زرشک را از شاخه ها چیده و روی زمین قرار می‌دهند تا در معرض نور آفتاب و عبور و مرور هوای آزاد خشک شود. زرشک دانه اناری نیز در صادرات زرشک طرفداران زیادی دارد. در مقایسه با زرشک پلویی که در مصارف داخلی استفاده می شود دانه های زرشک دانه اناری بزرگ تر و لطیف تر هستند و جلوه بیشتری به سفره ها می دهند. بالاخره زرشک زیر تالاری زرشکی است که از ترکیب و تلفیق زرشک پفکی و زرشک دانه اناری به دست می آید و به دلیل شمول هر دو نوع زرشک قیمتی بینابینی و کیفیتی عالی دارد و می‌تواند بخشی از طیف درخواست ها را پوشش دهد.

بازار مولوی تهران در زمینه خشکبار

یکی از بازارهای مهم در زمینه تجارت در زمینه خشکبار بازار مولوی می‌باشد که به‌صورت سنتی در زمینه فروش عمده و بعضاً فروش خرده انواع خشکبار از جمله زرشک فعالیت دارد. از این‌رو کسانی که در پی تهیه سلام زرشک در بازار به چندین صورت به فروش می‌رسد.

زرشک بسته‌بندی‌شده در اوزان صد صد و پنجاه دویست دویست و پنجاه دویست و سی و سیصد گرم معمولاً یافت می‌شود. زرشک محصول خراسانه جنوبی است و می‌توان گفت که تنها استانی است که در ایران و البته در کل دنیا تولید زرشک قرمز دارد. زرشک گونه‌های مختلفی دارد که بعضی از آن‌ها خودرو و کوهی و جنگلی هستند و و برخی زراعی . از جمله گونه کشاورزی و زراعی زرشک قرمز خراسانه جنوبی است. نام علمی این گونه زرشک به بربریس ولگاریس می‌باشد. یک گونه دیگر زرشک در ایران زرشک کوهی است که در مناطق شمالی ایران و شمال شرقی ایران یافت می‌شود زرشک کوهی سیاه رنگ می‌باشد زرشک کوهی آبی پررنگ است و که به سیاهی می‌زند از این‌ رو به زرشک سیاه و نیر زرشک آبی  معروف است.

کلید واژه ها

قیمت زرشک در بازار تهران ، قیمت زرشک دانه اناری در بازار اصفهان ، قیمت زرشک در کرج ، لیست قیمت زرشک ، فروش زرشک در تبریز ، خرید زرشک در شیراز ، فروش زرشک در بازار تهران ، خرید زرشک در اصفهان،  فروش زرشک فله ای، خرید زرشک پفکی در بیرجند، خرید زرشک در قاین، قیمت زرشک در تهران، خرید و قیمت زرشک پفکی درجه یک ارگانیک، قیمت زرشک اعلا، خرید زرشک، قیمت زرشک سیاه، قیمت زرشک سیاه کوهی هسته دار، فروش زرشک سیاه هسته دار، قیمت انواع زرشک در بازار مشهد و تبریز، خرید آنلاین و اینترنتی زرشک، خرید و فروش زرشک کوهی ، فروش انواع زرشک ، قیمت انواع  زرشک در ۱۲ شهریور ماه  سال ۹۹،  فروش عمده زرشک در تهران ، قیمت زرشک امسالی، قیمت بروز شده انواع زرشک، فروش زرشک خلال در تهران، فروش زرشک صادراتی، قیمت بروز شده زرشک صادراتی، قیمت زرشک بسته بندی گلستان، لیست قیمت  زرشک پفکی، لیست قیمت زرشک دانه اناری، قیمت روز زرشک در فروردین ماه ۱۴۰۰.فروش آب زرشک در تهران ، قیمت لواشک زرشک در تیرماه سال ۱۴۰۱، فروش انواع زرشک در سال ۱۴۰۲، زرشک صادراتی ایران در کانادا و آمریکا

قیمت زرشک

قیمت خرید زرشک به صورت مستقیم از کشاورزان و تولید کنندگان زرشک در خراسان جنوبی. تنها تولید کننده پودر زرشک در خراسان جنوبی .

تماس با ما