فروش زرشک
شنبه , ۱۸ آبان۱۳۹۸
خانه / زرشک / قیمت زرشک | بزرگترین تولیدی زرشک درجه یک در ایران

قیمت زرشک | بزرگترین تولیدی زرشک درجه یک در ایران

زرشک دارای فواید زیادی است از جمله تاثیر زیادی که بر پوست ومو دارد.البته در مورد مصرف زیاد آن نیز اخطار هایی داده شده است.زرشک درصنعت دارو سازی بیش از۲۰۰سال قدمت دارد ویک ماده ی اعلا برای سم زدایی بدن شناخته شده است.زرشک حاوی ویتامینC,Bتیامین وعنصری مثل روی است.در زرشک مواد آنتی بیوتیک وجود داردکه برای ازبین بردن قارچ ها باکتری ها وپروتوزوا استفاده می شود.فواید آن شامل ضد التهاب ،ازبین بردن عفونت گوارشی ،ازبین بردن عفونت مجاری ادرار ،تقویت سیستم ایمنی ،دیابت ،بیماری های قلبی ،جلوگیری از سندرم متابولیک ،تنظیم کننده ی چربی خون ،پوست ومو وزیبایی وغیره…تقریبا ۵۰۰گونه زرشک وجود دارد که در تیره ی زرشکیان قرار می گیرد بیشتر در اروپا شمال آفریقا،خاورمیانه واسیای مرکزی یافت می شود.این درختچه ۹۰-۱۸۰سانتی متر ارتفاع داردونزدیک به دومتر عرض.احتمالا زرشگ بر عملکرد داروها اثر می گذارد بنابراین اگر دارو مصرف میکنید قبل از مصرف زرشک ومکمل های آن با پزشک مشورت کنید.زرشک طبع سرد وخشک دارد. قیمت زرشک باتوجه به شرایط متغیر است.

قیمت زرشک | بزرگترین تولیدی زرشک درجه یک در ایران

مهمترین ویژگی های زرشک اعلاء

مهمترین ویژگی های زرشک اعلاءزرشک درجه یک را می توان از شهر های بیرجند وقائنات خراسان جنوبی خریداری کرد.بازار خرید عمده زرشک مرغوب در تهران وبازار هایی مثل مولوی وانبار نفت وجود دارد.زرشک را هم می توان به صورت زرشک تازه وهم به صورت خشک شده تهیه کرد .زرشک اگر بااستفاده از دستگاه های تهویه مطبوع خشک شود زرشک پفکی نام دارد که شفاف وخوش رنگ است واگر باستفاده از نور خورشید خشک شود زرشک دانه اناری نامیده می شود .قیمت زرشک پفکی  نسبت به زرشک دانه اناری بیشتر است ومرغوبیت بیشتری دارد.مصرف زاید زرشک خطرناک است وباعث خونریزی ،خون دماغ ،تهوع،استفراغ،کاهش فشار خون وغیره می شود.مصرف زرشک در بارداری وشیر دهی توصیه نمی شود.در دوره مصر باستان از زرشک به همراه رازیانه در درمان طاعون مصرف میشد.بیش از۹۵درصد زرشک ایران ودنیا در خراسان جنوبی تولید می شود.

مزیت های استفاده از زرشک تازه

مزیت های استفاده از زرشک تازهزرشک دارای ۴درصد مواد قندی ۶۵درصداسید مالیک،تسید تاتاریک ومقداری صمغ می باشد.زرشک حاوی ماده ای به نام بربرین است وهنگامی که این ماده را برروی موش های آزمایشگاهی تست کردند متوجه کاهش قند خون وچربی خون وبهبود عملکرد انسولین شدند.به همین دلیل در کاهش وزن بدن در افراد چاق کاربرد دارد .زرشک در درمان ینگ کلیه نیز کاربرد دارد.افرادی که دارای کبد چرب هستند واز جوش های چرکی وسر سیاه رنج می برند بهتر است آب زرشک را مصرف کنند زیرا کبد ومعده را شستشو می دهد.برای محکم کردن لثه ودنان ها برگ زرشک را بجوید.وبرای سرما خوردگی وگلو درد و آنژین دم کرده برگ زرشک را غرغره کنید. همچنین در رقیق سازی خون کمک زیادی می کند.از زرشک در تولید شربت ومربا وآب زرشک استفاده می شود.

بازار فروش زرشک کیلویی و بسته بندی

بازار فروش زرشک کیلویی و بسته بندیقیمت زرشک درجه یک بسته بندی شده اغلب دوتاسه هزار تومان نسبت به زرشک فله ای بیشتر است وشما می توانید به صورت عمده یا جزئی خریداری کنید.زرشک مرغوب را می توان در هر زمان از پایگاه های خرید اینترنتی باقیمت مناسب وبدون واسطه خرید.زرشک درمیان انواع خشکبار ها نیاز به شرایط مطلوب و حساسی برای نگهداری دارد.با توجه به شرایط حساس باید در بسته بندی های مناسب قرار گیرد تا تغییری در رنگ ومزه ی آن ایجاد نشود.درختچه های زرشک یک سال در میان پر محصول است وهمین امر نیز بر قیمت زرشک تاثیر می گذارد.

پایین ترین قیمت فروش زرشک درجه یک

پایین ترین قیمت فروش زرشک درجه یکپایین ترین قیمت زرشک درجه یک در اواسط دی ماه می باشد ودر اوایل بهار وعید نوروز قیمت آن افزایش می یابد.بسته بندی زرشک مرغوب شرایط رابرای صادرات آن بوجود آورده .قیمت زرشک پفکی یاید به گونه ای باشد که تمامی افراد جامعه در هر سطحی بتوانند آن را خریداری کنند.قیمت زرشک کیلویی از سوی ارگانهایی که بر قیمت ها نظارت می کنند تعیین وبه بازار عرضه می شود.هر ساله قیمت زرشک با سال قبل متفاوت است واغلب سیر صعودی دارد.عوامل زیر بر قیمت زرشک تاثیر دارد: 

  1. میزان بارندگی 
  2. حضور آفات
  3. حوادث طبیعی
  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

قیمت زرشک

قیمت زرشک صادراتی | خرید انواع چاشنی های افزودنی به غذا

در ایران میوه هایی وجود دارد و یا پرورش میدهند که مختص خود ایران است این بدین معناست که برخی میوه ها فقط داخل ایران میشود پرورش داد یا اگر در کشور دیگر پرورش داده شود به اندازه میوه های ایران طعم لذیذی ندارد.زرشک یک نوع از این میوه هاست که فقط در ایران کشت میشود و به کشور های دیگر صادر می‌شود. در خراسان جنوبی بیشترین مقدار کشت زرشک مشاهده می‌شود به طور تقریبی میتوان گفت که بیش ۹۵درصد زرشک در خراسان جنوبی کشت میشود. زرشک دارای خواص درمانی است که میتوان به خونساز بودن آن ، برطرف کردن علائم خستگی ، تقویت روحیه و حافظه در افراد ، کمک به ایجاد نشاط و شادابی ، مناسب بودن برای زیبایی پوست و مو و...  اشاره کرد. زرشک ها انواع متعددی دارند که شامل:زرشک بی دانه زرشک پفکیزرشک دانه اناریزرشک سیاه زرشک سیاه کوهیزرشک وحشی زرشک هسته دارمی‌باشد که هر کدام به خواص خاص خود را دارند. هرکدام از این زرشک ها قیمت مخصوص به خود را دارند. اگر در داخل اینترنت قیمت زرشک را بخواهید جستجو کنید برایتان نام زرشک با قیمت آن به شما نشان میدهد. به طور مثال قیمت زرشک پفکی اعلا ، قیمت زرشک پفکی درجه یک ، قیمت زرشک دانه اناری و.... زرشک را میتوان هم در دسته میوه جات  وهم در دسته گیاهان دارویی قرار داد.زرشک را میتوانید به صورت تازه و یا خشک خریداری کنید. البته بستگی دارد به نوع مصرفتون دارد به طور مثال اگر کسی بخواهد برای خونسازی از آن استفاده کند بهتر است آن را تازه خریداری کند و آب آن را بگیرد.  زرشک ها به دو صورت سنتی و صنعتی خشک میکنند.زرشک پفکی چیست؟ زرشکی که به صورت سنتی خشک شود را زرشک پفکی میگوند.زرشک مهمترین محصولی است که صادر میشود. قیمت زرشک صادراتی باید مناسب باشد تا بتوان آنرا به کشور های دیگر صادر کرد. کشور هایی زرشک از ایران خریداری میکنند عبارت اند از: کشور های ناحیه خلیج فارسکشور های اروپاییکشور های آمریکاییزرشکی که صادر میشود باید دارای خصوصیاتی باشند یعنی درشت باشد ، یکدست باشد ، زرشک دانه اناری مخلوط با آن را نداشته باشد ، قرمز خوش رنگ باشد و...

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام